Zdjęcie miesiąca

× Nie ważne czy masz sporo doświadczenia, czy to Twój pierwszy model. Pokaż co kleisz a ktoś na pewno będzie chciał to zobaczyć. Może pochwali a może powie co poprawić, sprawdź!

Katapulta w/g planów Leonarda Da Vinci

Więcej
10 miesiąc 6 dni temu #1 przez taron78
W związku z niemałym zamieszaniem i powstałym przy okazji małym pokładem wolnego czasu, a nawiązuję tu do koronawirusa, postanowiłem dokończyć jeden prosty ale myślę ciekawy temat.
Oto relacja z działań wczorajszych:Skala oczywiście 1:25, szata graficzna podciągnięte pod tą nową linię, o której wspominałem wcześniej. Wzmocnienia przygotowane w ten sposób, aby można było wykonać model "działający", czy wyjdzie... zobaczymy.

Jeszcze chwilka... :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 miesiąc 4 dni temu #2 przez taron78
Dzisiaj tylko jedno zdjęcie i to zupełny odlot od tematu.. :) Otóż z racji nadmiaru czasu (takie zupełnie nowe doznanie), zacząłem przeglądać moje dziesiątki niedokończonych tematów, niektóre na prawdę mocno zaawansowane, niestety nie rzadko okazuje się dziś już dany temat popełnił bym zupełnie inaczej i dokończenie projektu wymagało by w zasadzie pracy zupełnie od początku, ale jest też kilka świerzaków, odstawionych zupełnie niedawno, w tym jeden prawie gotowy. Model w 95% gotowy w 3D i jakieś 50-60% na 2D (łącznie z prawie gotową instrukcją). No więc na co czekać...


Jeszcze chwilka... :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 miesiąc 22 godzin temu #3 przez Borowy
Witam. Nic tylko działać ;)

Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.201 s.