Zdjęcie miesiąca

× Pamiętaj że z tego działu wybieramy zdjęcie miesiąca, które jest nagradzane!

RAVEN6 w Gołębiu czyli figura św. Jana Nepomucena z Wydawnictwa WEKTOR w skali 1:16.

Więcej
7 miesiąc 3 tygodni temu #1 przez RAVEN6
Skoro mamy "reanimować" forum to jazda z koksem! Na wstępie to się trochę tak nietypowo pochwalę, że wreszcie zdecydowałem się wystawić swoje modele na konkursie i ta oto figura została wyróżniona jako najlepiej sklejony model z Wydawnictwa WEKTOR! Pozwoliłem sobie zamieścić zdjęcie z Panem Stanisławem Śliwińskim (właściciel WEKTORa i projektant tego modelu), a samo zdjęcie też zrobił nie byle kto bo "Pierwsza Pancerna Kartonowa Dama III RP" - Pani Beata Michoń :-) No i troszkę więcej prywaty bo i fotka synka przed oryginalną figurą w Gołębiu się mi zamieściła... Ps. Jakby co to tuż za figurą w Gołębiu jest restauracja NEPOMUCEN - polecam - pyszne jedzenie, zwłaszcza żeberka. A teraz wracamy do modelarstwa sensu stricto - sam model dosyć prosty, bardzo miło się mi sklejało. Większościowo klejony na BCG, retusz murów zrobiony zwykłym ołówkiem, ogrodzenie zakupione od Wydawcy, wycięte laserem i malowane przeze mnie czarną farbą w spray-u Model Master. Wykonanie w standardzie poza czapeczką (malowana) i krucyfiksem (sam wyciąłem z dwóch warstw tekturki, opiłowałem, szpachla, szlif i malowanie). Pierwszy raz w życiu sklejałem figurkę - w sumie fajne doznanie. Model warty polecenia.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 miesiąc 3 tygodni temu #2 przez taron78
Gratuluję nagrody i kolejnego pięknego modelu! Szczerze powiedziawszy jakoś figurki w kartonie do mnie nie przemawiają, ale każdy ma swój ulubiony temat więc fajnie że są bo pewnie kogoś jeszcze nie raz skuszą.

Jeszcze chwilka... :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 miesiąc 2 tygodni temu #3 przez Borowy
Witam. Gratuluję po trzykroć, wyboru tematu, jakości wykonania i nagrody. Brawo.

Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 miesiąc 1 tydzień temu #4 przez RAVEN6

taron78 napisał: jakoś figurki w kartonie do mnie nie przemawiają, ale każdy ma swój ulubiony temat więc fajnie że są bo pewnie kogoś jeszcze nie raz skuszą.


No fakt, że kategoria jest niszowa. Ale mnie zaciekawiła właśnie ze względu na swoją odmienność. Wkrótce zamieszczę galerią greckiego hoplity - tam to dopiero jest fajna grafika na modelu. Sam zobaczysz, że ta figurka wygląda zupełnie nie jak z papieru!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.140 s.