Zdjęcie miesiąca

× Pamiętaj że z tego działu wybieramy zdjęcie miesiąca, które jest nagradzane!

RAVEN6 odleciał w kosmos czyli DELTA IV MEDIUM+ 4.2 w skali 1:150 z Wydawncitwa EXTRA MODEL

Więcej
6 miesiąc 3 tygodni temu #1 przez RAVEN6
Witam! Odpowiadając od razu na potencjalne pytania - dlaczego nie kleje takich modeli jak dawniej, odpowiem: po prostu nie mam ani czasu ani ochoty - a modelarstwo ma przecież sprawiać radość, ot zabawa i tyle. Z tego hobby nie żyję. Poza tym rzadko kiedy widuje się na forach sklejone proste modele, a jeszcze rzadziej skleja je ktoś inny niż początkujący modelarze. A przecież te modele, znośnie sklejone też mnogą cieszyć oko. No i ktoś musi je przetestować. Nieprawdaż? ;-) Co do samego modelu to jest to zdaniem Wydawcy 3/5. Model może nie jest zbyt pracochłonny, ale polecam spróbować skleić najdłuższy segment (wymiary - długość ponad 23 cm, średnica niecałe 3,5 cm) bez jakichkolwiek załamań i z uzyskaniem idealnie okrągłego przekroju bez jajowatego szpica. Mi udało się za 3 podejściem (model kosztuje tylko 10 PLN więc w sumie można próbować). Sam model spasowany bardzo dobrze. Jasna instrukcja. bardzo niska cena (wspomniane 10 PLN). Niestety karton troszkę łamliwy (mimo, że model impregnowałem Caponem). Temat wg. mnie ciekawy. Model takiej "w sam raz" wielkości - w tej skali ma 42 cm wysokości. Mam nadzieję, że się spodoba.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 miesiąc 3 tygodni temu #2 przez Borowy
Witam. Uważam tak jak Ty, najważniejsze żeby radochę miał sklejający model, a w drugiej kolejności pozostali. Piszesz, że model prosty, ale uważam że bardzo ładnie się prezentuje szczególnie jeśli jest tak dokładnie i czysto sklejony jak w Twoim wykonaniu. Tylko kosmonauta trochę za duży do rakiety ;)

Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 miesiąc 3 tygodni temu #3 przez Karol1985
Za to kosmonauta dobrze oddaje wielkość modelu bo już chciałem pisać, że "przymiaru" brakuje :D
Jak na prosty/średnio zaawansowany model to ma jednak trudne do wykonania elementy.....
Też jestem zdania, że proste modele wcale nie muszą być tylko składane przez początkujących modelarzy, a tym już doświadczonym nie wypada takich zlepiać. Wręcz przeciwnie. Gratuluję i z niecierpliwością czekam na koleją galerię :D

Nie ważne jak postrzegają Ciebie inni. Bądź sobą i ciesz się każdą chwilą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.137 s.