Problemy z logowani...
 
Notifications
Clear all

Problemy z logowaniem

4 Posty
1 Users
0 Likes
439 Widok
(@taron78)
New Member
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Od jakiegoś czasu dochodzą do mnie skargi że nie można się zalogować na forum lub do sklepu, problem jest tym gorszy że u mnie wszystko działa i chociaż próbuję na kilku kompach za każdym razem rezultat jest pozytywny, tak samo zresztą u informatyka który administruje forum. Piszcie zatem jeśli udało Wam się pokonać tę trudność, a widzę że kilku osobom się udało bo pisały krótko po tym jak skarżyły się na brak możliwości logowania - pomoże to niewątpliwie innym. DZIĘKI.


   
Cytat
(@Karol1985)
New Member
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Cześć.
Po trudnościach z akceptacją cookies ( wczoraj w tym temacie nic nie chciało się kliknąć ), dziś skończyło się na tym że musiałem zmienić hasło do konta aby móc się zalogować. Dopiero po tym zabiegu wszystko wróciło do normy, także czas nadrobić zaległości 😉


   
OdpowiedzCytat
(@kadlubek)
New Member
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Problem jest w akceptacji "EU e-Privacy Directive". Pomimo kliknięcia ?I agree? nie przepuszcza mnie dalej i podaje wiadomość, że odrzuciłem deklarację. Rozwiązaniem krótkotrwałym jest zmiana hasła, tylko ile razy komuś będzie się chciało to robić. Ja to już przerabiam czwarty raz.
Dzisiaj miałem taki komunikat:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@taron78.vot.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


   
OdpowiedzCytat
(@darko79)
New Member
Dołączył: 1 sekunda temu
Posty: 0
 

Już nie powinno być problemu z logowaniem do forum. Prosimy o weryfikacje drogich użytkowników 🙂


   
OdpowiedzCytat
Udostępnij: